Goście

DLA KAŻDEGO ŚWIĘTOŚĆ

18 czerwca 2023

Górecko Kościelne

!

GOŚCIE EXODUSU RODZIN

ks. Eugeniusz Derdziuk

Kapłan Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, egzorcysta diecezjalny, ceniony rekolekcjonista, kierownik duchowy i spowiednik, proboszcz i kustosz Sanktuarium Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie oraz Dziekan Dekanatu Krasnobród. Uzyskał tytuł doktora z historii Kościoła na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Przez wiele lat pracował jako ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchowym w Lublinie oraz w Seminarium Duchowym Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Julia i Grzegorz Kopala

Szczęśliwi małżonkowie, rodzice Mai i Kajetana. Muzycy związani ze sceną muzyki chrześcijańskiej. Współtwórcy Inicjatywy Poznańskich Muzyków „Bogu Jedynemu Chwała”, cyklicznych spotkań koncertowych „Niedzielne Wielbienie Boga” oraz rekolekcji „Na fali wielbienia”. Byli artystami Song of Songs Festival oraz Poznańskich Zaduszek Jazzowych.
Julia ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu oraz Akademię Medyczną w Poznaniu na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Jest wykładowcą akademickim, trenerem głosu oraz arteterapeutką.
Grzegorz popularność zyskał dzięki występom w musicalu „Metro” i zespole „Just 5”, z którym nagrał kilka płyt. Jako producent muzyczny współpracował mi.in.: z grupą Stróże Poranka, Pawłem Chustakiem, zespołem Moja Rodzina, a swoim talentem wspomagał produkcje De Mono czy Maryli Rodowicz.

Zespół PAW

Zespół PAW to grupa utalentowanych muzyków, których celem jest, jak mówi lider zespołu Paweł Wszołek: „ściąganie Bożej chwały na ziemię i prowadzenie każdego członka Kościoła do oddania chwały Jedynemu Bogu. Wierzymy, że sam dźwięk wydany z instrumentu na chwałę Jezusa, może przynieść ludziom uzdrowienie, uwolnienie i to co Bóg chce dla danej osoby”. Muzyka porusza serca dzwiękami pełnymi chwały, porywa i pociąga do uwielbiania Jezusa.