Goście

DLA KAŻDEGO ŚWIĘTOŚĆ

16 czerwca 2024

Górecko Kościelne

!

GOŚCIE EXODUSU RODZIN

ks. Teodor Sawilewicz

Ks Teodor Sawielewicz - Kapłan archidiecezji wrocławskiej, autor książek i tekstów piosenek, rekolekcjonista i założyciel społeczności Teobańkologia.☺️
"Od przyszłego rolnika, do siewcy Słowa Bożego.
Od fantastycznie zapowiadającego się maratończyka, do długodystansowca w drodze do Nieba.
Od kleryka mającego hopla na punkcie baniek mydlanych, po narzędzie w rękach Boga, gromadzące każdego dnia setki tysięcy ludzi na modlitwie online."

Zespół niemaGOtu

niemaGOtu to polski zespół muzyczny, który od 2015 roku porusza serca i dusze słuchaczy swoją chrześcijańską muzyką. Założony przez grupę utalentowanych muzyków, zespół zyskał sławę dzięki swojemu hymnowi na Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie - "Błogosławieni miłosierni".

Anna i Tomasz Siwczuk

👉 Anna Siwczuk - żona Tomasza
Anna to certyfikowany coach personalny i nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Prywatnie miłośniczka aktywności fizycznej - biegania, pływania i kolarstwa. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i motywuje innych do odkrywania swojego potencjału, do dbania o sferę fizyczną, duchową i psychiczną. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe, pomagając ludziom odkrywać nową perspektywę życia.
Sama cieszy się każdym dniem i pomaga innym widzieć obecność Boga.
👉Tomasz Siwczuk- mąż Ani, Lider i wizjoner
To człowiek pełen pasji i zaangażowania, który zaraża swoim entuzjazmem i motywuje do działania. Zajmuje się webdesignem, social mediami i tworzeniem filmów.
Jest liderem Wspólnoty w Jego Ręku w Zamościu. Z zaangażowaniem realizuje swoje odważne wizje dotyczące Kościoła. Tomasz jest również inicjatorem i koordynatorem Regionalnym Alpha w Zamościu, programu ewangelizacyjnego, który cieszy się dużą popularnością od 14 lat.